Bulutların Üstünde

{ad astra per aspera}

More About Me...

Lorem ipsum dolor sit amet, nisl elit viverra sollicitudin phasellus eros, vitae a mollis. Congue sociis amet, fermentum lacinia sed, orci auctor in vitae amet enim. Ridiculus nullam proin vehicula nulla euismod id. Ac est facilisis eget, ligula lacinia, vitae sed lorem nunc. Orci at nulla risus ullamcorper arcu. Nunc integer ornare massa diam sollicitudin.

Another Tit-Bit...

Lorem ipsum dolor sit amet, nisl elit viverra sollicitudin phasellus eros, vitae a mollis. Congue sociis amet, fermentum lacinia sed, orci auctor in vitae amet enim. Ridiculus nullam proin vehicula nulla euismod id. Ac est facilisis eget, ligula lacinia, vitae sed lorem nunc.

İpucu

Arkadaşlar hiç blogumun yani bloggumuzun :) Altına baktınız mı ?... En altta "Blog Music" var onun altında bir mp3 oynatıcı... Oraya basarak sitemi takip ederseniz... O müzikle daha yazılarımın içine sakladığım duygusallığı, yalnız ama umutlu bir hissizliği daha rahat anlıyabilirsiniz...:) | Ayrıca sesli okuyun yazılarımı bir kuğu kadar rahat... Ve sayfanın altında müzik eşliğinde anlıyacaksınız bu tutkuyu...

Deneyin sonra yorumlarınızı alalım...

Sorun Düzeltildi... Music Blog Sizlerle... | Ayrıca Blogtaki Tüm Kayıtları Aylarına göre tıklayarak okuyabilirsiniz...

1 yorum:

  1. √sürüden ayrıLan ideaList Kuzu dedi ki...
     

    ımmm... gercekten güzel..

Yorum Gönder